Навчання у провідних лікарнях Токіо для українських медиків!

Унікальна можливість для українських медиків пройти навчання у провідних лікарнях Токіо: National center for global health and medicine, National cancer center, Nippon medical school, Cancer institute hospital of JFCR.

Програма передбачає теоретичні лекції від провідних спеціалістів, практичну роботу в лабораторіях та медичних закладах, а також участь у науково-клінічних конференціях.

Долучитися до стажування можуть:

☛ патогістологи та судово-медичні експерти;
☛ анестезіологи-реаніматологи;
☛ реконструктивні хірурги;
☛ торакальні хірурги;
☛ лікарі інших спеціальностей, які займаються менеджментом болю.

☝️Стажування триватиме два місяці у форматі «observership». Кількість лікарів у кожній групі – 10. Старт навчань групи визначатиметься окремо і може відбутися до кінця 2024 року.

Навчання першої групи відбудеться протягом травня-червня 2024 року.
Подати заявку на участь можна за формою: https://forms.gle/uGBhLHo6TWzGeR488.

⏰ До 10 березня 2024 року потрібно відповісти на запитання анкети, завантажити до неї мотиваційний лист та резюме англійською мовою.
Інформація щодо термінів подачі заявок на стажування наступних груп постійно оновлюватиметься у формі (https://bit.ly/3wvzCXF).

Усі витрати покриваються організаторами програми.

ℹ️ Навчання українських лікарів реалізується в межах надання екстреної гуманітарної допомоги японським урядом для України та координується японською приватною компанією – надавачем телемедичних послуг Allm Inc.

Детальніше за посиланням: https://bit.ly/3T46q1P