Шановні колеги!

Доводимо до Вашого відома, що вже завтра, 27 квітня, відбудеться щорічна Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня, присвячена 95-річчю з дня народження Прокопової Л.В.

Конференція відбудеться в онлайн-режимі на університетській платформі Microsoft Teams.
Звертаємо Вашу увагу, що засідання кожної секції відбуватиметься в окремому каналі, згідно з назвою секції.

До Вашої уваги розклад роботи конференції:

27 квітня, четвер:
– 12:00 – відкриття урочистого пленарного засідання;
– 12:30 – початок секційних засідань за напрямками;
– 15:00 – «Круглий стіл», присвячений 95-річчю з дня народження Прокопової Л.В.

28 квітня, п‘ятниця:
– 10:00 – практичний вебінар – фрагмент тренінгу з тактичної медицини
⁃ 12:00 – заключне пленарне засідання: підведення підсумків, презентація найкращих доповідей конференції, привітання та нагородження переможців.

Запрошуємо Всіх учасників конференції, студентів та всіх бажаючих приєднатись до нашої конференції та свята Студентської науки!

Перелік посилань на секції (канали) університетської платформи Microsoft Teams , на яких відбудуться секційні засідання:

1. Загальний канал конференції  (27.04.23- урочисте відкриття Конференції та 28.04.23- практичний вебінар та заключне пленарне засідання)

2. «КРУГЛИЙ СТІЛ»

3. СЕКЦІЯ СУСПІЛЬНИХ І ГУМАНІТАРНИХ НАУК, ФІЛОСОФІЇ, СОЦІАЛЬНОЇ МЕДИЦИНИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я ()

4. СЕКЦІЯ МОРФОЛОГІЧНИХ НАУК

5. СЕКЦІЯ ФІЗІОЛОГІЧНИХ НАУК, МЕДИЧНОЇ БІОЛОГІЇ, БІОФІЗИКИ ТА МЕДИЧНОЇ АПАРАТУРИ ()

6. СЕКЦІЯ ФАРМАКОЛОГІЇ ТА ФАРМАЦІЇ

7. СЕКЦІЯ ТЕРАПІЇ ТА СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

8. СЕКЦІЯ НЕЙРОНАУК

9. СЕКЦІЯ ХІРУРГІЇ 1 (загальна хірургія) + СЕКЦІЯ ХІРУРГІЇ 2 (вузькоспеціалізована хірургія)

10. СЕКЦІЯ АКУШЕРСТВА, ГІНЕКОЛОГІЇ ТА УРОЛОГІЇ

11. СЕКЦІЯ ЕПІДЕМІОЛОГІЇ, ІНФЕКЦІЙНИХ, ШКІРНО-ВЕНЕРИЧНИХ ХВОРОБ ТА ФТИЗІАТРІЇ