Науково–практична конференція з міжнародною участю «Акушерство, гінекологія, репродуктологія: від науки до клінічної практики»

1 жовтня 2020 року у Київі почала роботу онлайн щорічна науково–практична конференція з міжнародною участю «Акушерство, гінекологія, репродуктологія: від науки до клінічної практики», яка ініційована Асоціацією акушерів-гінекологів України.
Участь у цьому дводенному форумі рівноцінна відвідуванню кількох менш масштабних вузькотематичних заходів, адже буде представлено більше 50 доповідей на актуальні теми.
Серед доповідачів – найяскравіші і найхаризматичніші зірки вітчизняного акушерства, гінекології та репродуктології. Особливої ваги заходу надає участь міжнародних фахівців найвищого рівня. Серед них всесвітньо відомі експерти — сеньора Кьяра Бенедетто, Сер Сабаратнам Арулкумаран, Президент-Елект ЕБКОГ професор Басил Тарлатсис, доктор Сюзанна Перейра з Кинг Колледж хоспитал.
З вітальним словом до учасників конференції виступив академік НАМНУ, президент Асоціації акушерів-гінекологів України В. М. Запорожан.