Навчальний процес в симуляційному класі (практичні навички, кафедра акушерства та гінекології)

Осінь розпочалась для англомовних студентів 4, 5 та 6го курсу з активного відпрацювання практичних навичок на кафедрі акушерства та гінекології ОНМедУ.
В симуляційному класі з дотриманням усіх протиепідемічних заходів, студенти мали змогу відпрацювати базові практичні навички з гінекології та акушерства, використовуючи манекени та клінічні ситуаційні задачі стандартизованих пацієнтів.
Вміння проводити пальпацію, огляд, забір аналізів вкрай важливі навики для майбутніх лікарів, слід зазначити, що в класі завжди панує дружня та тепла конструктивна атмосфера, а відпрацювання навичок, як відмічають студенти – це найулюбленіші активні заняття.