Науково-методичний семінар «Економіко-управлінська підготовка магістрів фармації – нагальне завдання вищої фармацевтичної освіти»

12-13 квітня за підтримки керівництва нашого Університету на базі кафедри організації та економіки фармації (зав. каф. проф. Унгурян Л.М.) відбувся науково-методичний семінар «Економіко-управлінська підготовка магістрів фармації – нагальне завдання вищої фармацевтичної освіти» та виїзне засідання опорних кафедр Національного фармацевтичного університету економіко – управлінського спрямування з однопрофільними кафедрами фармацевтичних факультетів медичних закладів вищої освіти України.

Під час семінару представники всіх однопрофільних кафедр фармацевтичних факультетів ВНЗ України доповідали і працювали в секційних засіданнях.

Підтримка МОЗУ дасть можливість продовжити традицію проведення таких виїзних засідань і в подальшому. Участь співробітників нашого Університету в такому семінарі це можливість поділитися знаннями і досвідом.

Програма семінару →