Наукова ідентифікація вчених в ORCID

Міністерство охорони здоров’я України на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 04 вересня 2023 року № 1/13262-23 про впорядкування профілів дослідників на платформі ORCID, відповідно до підпункту 4 пункту 7.6.5.1 Оперативного плану Міністерства освіти і науки України на 2023 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 10 січня 2023 року № 15, звертається з таким.
Державною науково-технічною бібліотекою України (далі – ДНТБ України) на основі перекладу англомовного варіанта рекомендацій зі створення та наповнення інформацією профілів дослідників на платформі ORCID було підготовлено відповідний проєкт рекомендацій українською мовою. Зазначені рекомендації опубліковано на сайті ДНТБ України. 

Міністерство охорони здоров’я України рекомендує науковим (науково-педагогічним) працівникам, аспірантам, студентам – усім, хто займається науковою діяльністю, має наукові публікації та інші результати досліджень, і при цьому не мають власного облікового запису на платформі ORCIDу двомісячний строк створити та наповнити його відповідно до зазначених рекомендацій, з огляду на численні переваги та можливості, які дає вченим використання профіля ORCID.
За необхідності отримати консультації з питань, пов’язаних із упорядкуванням профілів вчених на платформі ORCID, слід звертатися за роз’ясненнями:

Viber  067 278 3169 Юрій Григорович

електронна пошта[email protected]