На базі Національного університету «Острозька академія» заплановано проведення щорічних Всеукраїнських заходів духовно-морального спрямування «Лідерство у світлі Біблії»

Всеукраїнські заходи мають на меті привернути увагу українського суспільства до вихователя, вчителя, який викладає предмети духовно-морального спрямування як однієї з центральних постатей освітнього процесу, сприяти його професійному становленню, обміну досвідом. Результатом зростання професійної майстерності педагога стане удосконалення духовно-морального виховання дітей і молоді, успішна розбудова українського суспільства на засадах духовності й моралі.

В цьому році особлива увага звертається на лідерство у біблійному контексті та Біблія розглядається як позачасовий та універсальний посібник із лідерства; підкреслюється місія вчителя предметів духовно-морального спрямування та відповідна освітня діяльність учнів.

9, 10 та 25 лютого 2024 року планується проведення XVIII Всеукраїнського фестиваль-конкурсу «Учитель року предметів духовно-морального спрямування – 2024».

До участі у фестивалі-конкурсі запрошуються вихователі закладів дошкільної освіти, викладачі закладів загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти України.

22, 23, 24 березня та 21 квітня 2024 року планується проведення XVI Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії – 2024».

До участі в олімпіаді «Юні знавці Біблії – 2024» запрошуються діти дошкільного віку, учні 1–11 класів закладів загальної середньої освіти, професійно-технічних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, а також переможці шкільних та регіональних предметних олімпіад духовно-морального спрямування.

Зазначені заходи будуть проходити в онлайн-форматі, участь є добровільною та безкоштовною.

Положення про проведення заходів розміщені на сайті “Цінності”