Музеї кличуть!

Традиційно теплі місяці навчального року кафедра суспільних наук під керівництвом доцента О. О. Сікорської організовує відвідування студентами ОНМедУ музейних експозицій.

Відповідальна за виховну роботу кафедри доцент О. О. Уварова та студенти відвідали Одеський художній музей і під час екскурсії ознайомилися з колекціями картин ХІХ-ХХ ст.

Увесь вересень групи, які проходять навчання на кафедрі, разом з викладачами — завучем кафедри
О. С. Шаніною, доцентами М. М. Кулачинським, Т. Л. Подкупко, О. О. Уваровою — завітали до Музею історії ОНМедУ, де їх ласкаво зустріла завідувачка Т. М. Левитська. Студенти прослухали повідомлення про історію університету, побачили експонати, серед яких медичні інструменти, фото студентів минулих років, стенди з історичними віхами розвитку ОНМедУ.

Корисно пройшло знайомство з Одеською національною науковою бібліотекою, організоване доцентами О. О. Уваровою і Т. Л. Подкупко — студенти оформили читацький квиток, дізналися про історію книгодрукування, побачили колекцію відділу рідкісних видань та рукописів, яка складається з рукописних та архівних матеріалів, стародруків, рідкісних видань XV–XX ст., періодичних видань XVIII – початку XX ст.

Колектив кафедри суспільних наук висловлює подяку студентам за проявлений інтерес і усім співробітникам музеїв та бібліотеки за теплий прийом і натхнення!