Міжнародний тренінг із підтримки життя на догоспітальному етапі

Завдяки Одеському національному медичному університету, ми мали змогу відвідати міжнародний тренінг із підтримки життя на догоспітальному етапі. 2 дні навчання включили в себе 10 лекцій, де був донесений матеріал щодо травм різних систем органів, а також були надані найновіші американські протоки первинного огляду пацієнту.

Між теоретичними частинами була надана можливість практичних відпрацювань всіх навичок допомоги на догоспітальному етапі, що включали: XABCDE протокол та всі його ключові пункти, іммобілізація потерпілого, накладання шин, поводження при кровотечах (компреси, накладання турнікетів, тампонування ран), використання мішка Амбу, орофарингіального та назофарингіального повітроводів, допомога при опіках різних ступенів важкості, особливості проведення внутрішньокісткової катетеризації та багато іншого! Окремі лекції та відпрацювання навичок були присвячені особливостях дитячих пошкоджень, а також бойових травм (актуальних для нашого сьогодення).

Після тренінгу, всі отримані знання були перевірені у вигляді тестування, а далі нам дали сертифікати про проходження цього курсу. До речі, нам надали безстроковий доступ до всіх прочитаних лекцій, щоб ми могли повертатися до корисного матеріала у будь-який необхідний час.

На даному тренінгу ми не тільки вкотре згадали будову, функції та патології різних органів нашого організму, але й отримали неймовірну кількість нових знань, які нам знадобляться протягом років навчання в університеті, а в подальшому – у професійній діяльності.

Безмежно вдячна Одеському національному медичному університету за можливість вдосконалюватися та робити кроки на зустріч до майбутньої професії.

Осмоловська Ірина,
студентка 2 курсу ОНМедУ