Міжнародний день інвалидів

“Сьогодні Міжнародний день інвалидів – день підвищення обізнаності та мобілізації підтримки важливих питань, щодо включення людей з інвалідністю, як в суспільні структури, так і процеси розвитку.

Наш університет вивчає найкращі європейскі практики, доповнюючи своїми знаннями і можливостями для покращення життя інвалідів.

28.11-01.12 Одеський національний медичний університет приймав важливого гостя з Литви – Юстаса Джюгеліса (депутат Литовского Сейму, є членом Комітету з прав людини).

В ході візиту, спільно відвідали клініку Університету, зустрілися зі студентами, домовилися про партнерство у сфері освіти – в  питаннях підготовки фахівців, здатних професійно працювати з інвалідами, згідно з європейськими протоколами.

Сьогодні в Університеті плідно працює загін “Милосердя”, який став засновником нового розділу в історії благодійної діяльності ОНМедУ. Основним завданням загону є об’єднання усіх волонтерів Університету, що допомагають ветеранам, інвалідам та співробітникам університету похилого віку”.

Валерій Запорожан, ректор ОНМедУ