Міждисциплінарна науково-практична конференція пам`яти О.О.Зелінського (Спецрепортаж ОНМедУ)

Одеський національний медичний університет став співорганізатором міжнародної онлайн-конференції «Сучасні напрямки перинатальної та репродуктивної медицини: від теорії інноваційного пошуку до практики».

Конференція присвячена пам’яті вчителя, провідного акушера-гінеколога України та Європи, Заслуженого діяча науки та техніки України, професора Олександра Олексійовича Зелінського, ініційоивана Одеським відділенням асоціації акушерів-гінекологів України на чолі з професором кафедри акушерства та гінекології ОНМедУ Манасовой Гульсим.

За словами ректора ОНМедУ Валерія Запорожана, конференція присвячена актуальним питанням акушерства та гінекології. ” Як президент Асоціації акушерів-гінекологів України та член президії Європейської Асоціації акушерів і гінекологів, визнаю за необхідне останні досягнення європейської медицини в цьому напрямку принести в сьогодення.  В цій конференції взяли участь фахівці з різних куточків України та зарубіжжя. А міждисциплінарний характер конференції надал унікальну можливість фахівцям з різних галузей медицини спілкуватися один з одним, а крім того поділитися новаторськими думками та рішеннями”.