Залишилось 3 дні до щорічної Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини (для студентів та молодих вчених)», присвяченої 110-річчю із дня народження професора І.В. Савицького

Шановні колеги !

Нагадуємо, що до щорічної Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини (для студентів та молодих вчених)», присвяченої 110-річчю із дня народження професора І.В. Савицького залишилось 3 дні !!!
В цьому році, через пандемію, конференція відбудеться в онлайн-режимі на університетський платформі Microsoft Teams.

Звертаємо Вашу увагу, що засідання кожної секції відбуватиметься в окремому каналі, згідно з назвою секції.

До Вашої уваги розклад роботи конференції:

22 квітня
– 9:00 – Реєстрація учасників конференції в Google-формі
– 10:00 – Початок секційних засідань
– 15:00 – «Круглий стіл», присвячений 110-річчю із дня народження професора І.В. Савицького

23 квітня
– 9:00 – майстер-класи у (загальний канал конференції в Microsoft Teams)

1) ПЕРВИННА РЕАНІМАЦІЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ (КРОКИ АВС)

2) ІНТУБАЦІЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ (КРОК Е)

У підготовці відео приймали участь:
– професор, д.мед.н, завідуюча кафедрою Старець О.О.
– професор, д.мед.н. Котова Н.В.
– доцент к.мед.н. Лосева К.О.
– асистент, к.мед.н. Майчук В.О.,
– асистент, к.мед.н. Хіменко Т.М.,
– асистент Коваленко Д.А.

3) ОСНОВИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ ТА ГНУЧКОЇ ЕНДОСКОПІЇ
Зміст семінару: демонстрація лапароскопічної операції у режимі реал-тайм

Лектори: член Європейської асоціації ендоскопічних хірургів, д. мед. н., професор Малиновський А. В., асистент Корчовий Д. В.

– 14:00 – Пленарне засідання: оприлюднення підсумків проведення конференції та оголошення переможців.

Запрошуємо всіх учасників конференції, студентів та всіх бажаючих приєднатись до нашої конференції та свята Студентської науки за посиланням:

Перелік секцій (каналів), на яких відбудуться секційні засідання:
1. «Круглий стіл»
2. Секція суспільних і гуманітарних наук
3. Секція морфологічних, фізіологічних наук, медичної біології, біофізики та медичної апаратури
4. Секція фармакології та фармакогнозії
5. Секція терапії та сімейної медицини