Засідання студентського наукового гуртка кафедри пропедевтики педіатрії

25 вересня 2024 року на кафедрі пропедевтики педіатрії відбулося перше в цьому навчальному році засідання студентського наукового гуртка. Гуртківців привітала з початком роботи д. мед. н., професор Олена Олександрівна Старець. Було обговорено план роботи гуртка на поточний рік, напрями наукових досліджень. Члени гуртку висловили свої пропозиції щодо пріоритетних тем для наступних засідань.

Асистент кафедри Світлана Борисівна Черниш провела інтерактивне заняття на тему «Педіатричний пацієнт з висипкою на шкірі: підходи до диференційної діагностики і тактика ведення». Тема актуальна та практично орієнтована, оскільки висипка у дітей є досить частою скаргою, супроводжує багато інфекційних і неінфекційних захворювань, часто має специфічні ознаки, що дозволяє ефективно проводити вчасну діагностику та обирати правильну тактику ведення. Учасники засідання розібрали 17 клінічних кейсів, потренувалися у встановленні діагнозу дітям з висипкою, що сприяло поглибленню їхніх знань.

Наступне засідання гуртка кафедри на тему «Сучасні підходи до діагностики та ведення розладу дефіциту уваги та гіперактивності у дітей. Навички консультування сімей з нейровідмінними дітьми», відбудеться 15 жовтня о 14:30.

Запрошуємо усіх охочих взяти участь у засіданні.