Конкурс “Dentsply 2”

Вже не перший рік стоматологічна клініка ОНМедУ активно співпрацює зі світовим лідером в стоматології фірмою Dentsply Sirona.
Компанія Dentsply Sirona разробляє, виробляє та продає повний асортимент стоматологічного обладнання: стоматологічні установки, інтраоральні та панорамні рентгенівські системи, візіографи, 3D, наконечники, пристрої для терапії, хирургії, пародонтології, апарати для гігієни, CAD/CAM системи.
Завдяки принципу повторного інвестування в розробки, дотримання всіх стандартів якості та найвищої надійності, компанія Dentsply Sirona (Німетчина) продовжує впевнено утримувати лідируючі позиції в сфері стоматології.
26 грудня на базі нашої стоматологічної клініки ОНМедУ за адресою вул. Мечнікова, 2 під кураторством завідуючего Пархоменко Олександра Григоровича та регіонального представника Dentsply Sirona Бугузовой Ірини проведен перший етап Конкурса кліничного випадка прямої реставрації зубів – онлайн вебінар реставраційного рішенням у стоматології з Оксаною Докашенко.
На даному онлайн вебінарі були присутні студенти нашого ВНЗ і лікарі – інтерни, бажаючі спробувати свої сили в цьому цікавому, мотиваційному і енергійному проекті.

Проект конкурсу націлений на розвиток талантів і професійних навичок майбутніх лікарів – стоматологів студентів 4 і 5 курсів.

Мета цього конкурсу – підтримка та розвиток молодих фахівців.
Попереду ще 2 етапи конкурсу складаються з он-лайн майстер-класів і клінічний етап в ході яких будуть обрані переможці – це 3 молодих спеціалісти з кращими роботами.
Ми запрошуємо всіх студентів 4 і 5 курсів, молодих лікарів -інтернів володіють необхідними практичними навичками для участі в нашому конкурсі, ми запрошуємо вас взяти участь в цікавому, яскравому та сучасному заході, який дозволить вам розкрити ваші таланти і вдосконалюватися.
Всім бажаючим звертатися за адресою вул. Мечникова 2, стоматологічна клініка ОНМедУ, кабінет № 5, Пархоменко Олександр Григорович, тел. 799- 86-39

Будьте з кращими!