Компанія «Виходь на світло!»

Інформуємо, що Державна служба України з питань праці (далі – Держпраці) відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 5 вересня 2018 року № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» проводить національну інформаційно- роз’яснювальну кампанію про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці для працівників і роботодавців. Назва кампанії – «Виходь на світло!».
Метою кампанії є підвищення рівня обізнаності громадян про незадекларовану працю, а також поінформувати працівників, роботодавців і студентську молодь про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці.
Інформування здійснюється шляхом розповсюдження друкованих, онлайн і відеоматеріалів через державні органи, соціальних партнерів, медіа тощо. Крім того, ці матеріали включають номер телефонної гарячої лінії і посилання на веб­сайт  Держпраці – розділ «Подолання незадекларованої праці», де розміщена вся необхідна інформація для цільових груп, а також завантажені плакати, буклети, інфографіка, відеоматеріали тощо.
Просимо долучитися до реалізації кампанії, зокрема посприяти поширенню інформаційних матеріалів, а саме оприлюдненню на сторінках закладів у мережі Facebook наступних матеріалів:

Відео про незадекларовану працю

Відео про ризики для працівників

Відео про оформлення працівників

Контактні особи для уточнень: Олена Коновалова – заступник директора департаменту з питань праці Держпраці ([email protected], 044 234 52 70); Марія Семовоник – комунікаційний менеджер ГО «Комунікації для змін» ([email protected], +38 050 443 66 29)

Ознайомитися з листом МОН України