Фестиваль “Традиції та культура народів світу”

З 03.11 по 24.11 2020 Центр студентської творчості ОНМедУ за підтримки національно-культурних товариств Одеської області при управлінні культури і туризму, національностей та релігій Одеська обласна держадміністрації та громадської організації “Товариства індійської культури”, провів фестиваль “Традиції та культура народів світу”. Компетентне журі обрало два кращих відео. Переможцями стали студенти мiднародного факультету Мінакші Чандрар студентка 5 курсу 15 група і танцювальний дует Шанан Міллер У студент 3 курсу 20 група і Аліна Варгеза студентка 3 курсу 7 група. Учасники фестивалю отримали пам’ятні дипломи, а кращі роботи відправлені на міжнародні фестивалі в Лас-Вегас і в Прагу! Велика подяка всім хто нас підтримує, допомагає і вірить в наших талановитих в навчанні і в творчості студентів!

Переглянути відео ( watch the video)