Компанія Elsevier Health підтримує медичних працівників та студентів в Україні

До уваги користувачів!

Elsevier Health прагне зробити все можливе для підтримки медичних працівників та студентів в Україні, щоб забезпечити допомогу пацієнтам в критичний час. Компанія Elsevier надає доступ до ClinicalKey.

ClinicalKey — це платформа для наукових клінічних знань, яка підтримує медичних працівників та студентів, надаючи легкодоступну інформацію, побудовану на наукових доказах, для різних спеціальностей, що дозволяє медичним працівникам розширювати фундаментальні знання та покращувати клінічну практику. Вміст включає провідні повнотекстові довідники та журнали, синоптичні огляди, інформацію про ліки, відео медичних процедур, практичні рекомендації, клінічні калькулятори тощо.

Отже, для отримання необхідної інформації, необхідно:

1. Створити профіль користувача в Elsevier
  2. Перейти за
    посиланням  https://www.clinicalkey.com/#!/register?regId=957073734868×961&regPassword=3886496
  3. Ввести код реєстрації (Registration ID): 957073734868×961
  4. Ввести пароль: 3886496
  5. Натиснути продовжити. Ви будете перенаправлені на сторінку входу

Якщо виникають питання із використанням платформи ClinicalKey, або з реєстрацією профілю в Elsevier, звертайтеся за електронною адресою: [email protected] або Вайбер 0672783169

Тримаймося!! Віримо в перемогу!

Все буде УКРАЇНА!!