Колектив ОНМедУ вітає Валерія Миколайовича Запорожана з Днем народження!

Професорсько-викладацький та студентський колективи вітають з Днем народження ректора, голову Вченої ради ОНМедУ, академіка Валерія Миколайовича Запорожана!

Валерій Миколайович присвятив Одеському університету все своє життя. Завершивши лікувальний факультет у 1971, залишився працювати в ОНМедУ та пройшов шлях від старшого лаборанта до завідуючого кафедрою та ректора нашої Альма-матер. Його внесок в розвиток наукової, лікувальної, освітньої роботи університету є неоціненним. Під керівництвом Валерія Миколайовича Одеський медуніверситет пройшов найважчі історичні періоди, став лідером медичної освіти, одним з найсучасніших і поважних вишів України та Східної Європи.

Наш ректор зібрав потужний колектив та повернув нам віру в те, що не існує недосяжних цілей. Ми першими в Україні перейшли англомовне навчання, відкривши свої двері іноземним студентам та міжнародному співробітництву. Ми зберегли унікальну базу, розвинули наукові школи, примножили досягнення видатних Вчителів. Першим в країні ОНМедУ відродив Університетську клініку, що стала основою компетентнісного підходу до навчання студентів та якісних медичних сервісів, що отримують жителі півдня України.

Шановний Валерію Миколайовичу, для багатотисячного колективу Одеського університету та багатьох поколінь наших випускників Ви — науковий керівник, беззаперечний лідер та моральний взірець, талановитий вчений і наставник, що завжди підставить плече. Ваш творчий та науковий шлях надихає, ваша мудрість і виваженість дають впевненість у майбутньому, ваша енергія і нестримна жага до розвитку — заряджає всіх навколо.

Зичимо Вам міцного здоров’я на довгі роки, натхнення та успіхів в реалізації найамбітніших планів. Щиро бажаємо миру, розвитку і благополуччя. Нехай так притаманні Вам любов до життя і людей, оптимізм, доброта і чуйність ніколи Вас не покидають, а нам — й надалі служитимуть орієнтиром!

З повагою, колектив
Одеського національного медичного університету