Колектив кафедри неврології та нейрохірургії щиро вітає професора А. С. Сона з ювілеєм!

Колектив кафедри неврології та нейрохірургії ОНМедУ сердечно вітає неординарного нейрохірурга, педагога, вченого та надзвичайну людину — завідувача нашої кафедри професора Сона Анатолія Сергійовича із днем народження!

Без перебільшення можна сказати, що Анатолій Сергійович є не тільки надзвичайним керівником, що поєднує у собі неймовірну силу духа та чуйність душі, а й чудовим вчителем, що вміє заворожувати своєю мовою, переконувати всіма своїми діями, підкорювати, підпорядковувати своїм цілям.

Окрім того, Анатолій Сергійович є щасливим батьком та головою великої родини, до якої ставиться із надзвичайним теплом та ніжністю: виховав чудових доньок та синів, з великою ніжністю ставиться до онуків.

Отож висловлюєму найщиріші вітання із 65-річним ювілеєм професору А. С. Сону та зичимо здоров’я, наснаги, професійної вдачі, миру та затишку у родині.