14 червня — Всесвітній день донора крові

Щороку 14 червня в різних країнах відзначається Всесвітній день донора крові. Ми щиро дякуємо людям, які добровільно та безоплатно віддають свою кров, вкрай необхідну для врятування життя й здоров’я хворих.

Нині, під час жорстокої кривавої війни, здача крові — одне з найгостріших питань. Майже щодня до громадськості звертаються фахівці станцій переливання крові із закликом: «Терміново потрібна кров!». Адже під час бойових дій переливання донорської крові — єдиний засіб врятувати життя пораненого з великою крововтратою.

Співробітники ОНМедУ, викладачі й здобувачі вищої освіти як ніхто розуміють цю потребу і першими регулярно з початку війни стають донорами в обласному, міському центрах переливання крові, у лікарнях, де відбувається донація.

В ОНМедУ в цьому навчальному році відбулося вже три Дні донора,  на які щоразу приходили понад 50–60 людей.

Велику активність виявили співробітники й учасники студентського наукового гуртка кафедри психіатрії, наркології, медичної психології та психотерапії, викладачі кафедри інфекційних захворювань, дитячої хірургії, співробітники Багатопрофільного медичного центру та Університетської клініки.

Щиро дякуємо всім вам за поклик душі і бажання допомогти своїм співвітчизникам. Ви ділитесь своєю кров’ю — цим безцінним скарбом природи.

Пишаємося вами!