«Ярмарок вакансій – 2024»: вибір проходження інтернатури

28 травня за ініціативи Одеського національного медичного університету та Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації у змішаному режимі було проведено  «Ярмарок вакансій – 2024».

У конференц-залі Одеської обласної клінічної лікарні представники 20 лікувальних установ зустрілися з випускниками й інтернами ОНМедУ.

Відкриваючи ярмарок, т. в. о. директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Оксана Рокунець-Сорочан зазначила: «Ярмарок вакансій, який щороку організують ОНМедУ та Департамент охорони здоров’я — ефективний майданчик для діалогу роботодавців і молодих спеціалістів, націлений на покращення комунікації та взаємодії між навчальними та медичними закладами області. Сподіваюсь, що цій захід допоможе вибрати спеціальність, в якій ви досягнете професійних висот».

З вітальними словами до присутніх звернулися заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов, т. в. о. генерального директора Одеської обласної клінічної лікарні Андрій Перевезенцев, ректор ОНМедУ академік Валерій Запорожан і професор ОНМедУ Володимир Грубник.

Кожен з них висловив надію, що молоді спеціалісти зроблять правильний вибір проходження інтернатури, адже саме інтернатура допомагає кожному інтерну знайти своє покликання.

Після офіційної частини представники закладів охорони здоров’я Одещини презентували свої лікарні. Вони розкрили переваги проходження інтернатури та подальшого працевлаштування саме в їхній лікувальній установі. Випускники дізналися, які умови роботи та життя створено для молодих фахівців, які соціальні гарантії та перспективи вони матимуть.