Інтерни — наша надія, наша зміна

Кафедра дитячої хірургії Одеського національного медичного університету має дуже потужну клінічну базу — КНП «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня «ООР». Тут щороку понад 15 тисяч дітей отримують стаціонарну допомогу і понад 120 тисяч малюків забезпечені консультативною спеціалізованою допомогою фахівців. Хірургічне лікування в стаціонарних відділеннях лікарні отримує 5,3 тисячі маленьких громадян, крім того понад 4 тисячі забезпечені амбулаторною оперативною хірургічною та травматологічною допомогою. Щоденно до приймального хірургічного відділення звертаються від 80 до 120 маленьких пацієнтів з хірургічною патологією.

Тому практичні заняття та інтернатура на базі лікарні є справжньою путівкою в медичне життя майбутніх хірургів. Основна мета та завдання інтернатури — набуття та вдосконалення професійних навичок з основних розділів дитячої хірургії, вивчення клініки та діагностики дитячих хірургічних захворювань, методів консервативного та оперативного лікування, готовності інтернів до самостійної лікарської роботи.

Як це все відбувається в повсякденному житті, ми дізналися у самих лікарів-інтернів і вже досвідчених фахівців Одеської обласної дитячої клінічної лікарні.