Міжнародний тиждень «International Staff Week» в Литовському університеті наук про здоров’я (Lithuanian University of Health Sciences)

З 27 травня по 31 травня 2024 року в Литовському університеті наук про здоров’я (Lithuanian University of Health Sciences) в м. Каунас, Литва, відбувся міжнародний тиждень «International Staff Week». У заході взяли участь викладачі та співробітники міжнародних офісів, наукових відділів з університетів 16 країн світу, в тому числі з України. Одеський національний медичний університет на цьому заході представляла доцент кафедри акушерства та гінекології Катерина Ніточко.

Програма «International Staff Week» була сконцентрована на інклюзії, рівних можливостях, екологічності, цифровому дизайні освітніх послуг, ролі та місці штучного інтелекту в сучасній вищій медичній освіті, академічній доброчесності, сприянні розвитку соціально відповідального суспільства. Окрім міжнародного викладацького досвіду, можливостей та викликів у сфері розвитку академічної мобільності, інтернаціоналізації освіти, насичена програма очних заходів включала в себе теми, присвячені повсякденній діяльності університету, здоровому способу життя, культурному обміну та спілкуванню.

Під час екскурсії будівлями Литовського університету наук про здоров’я учасникам були продемонстровані стимуляційні класи різного ступеня складності, обладнання, що використовується в освітньому процесі, навчальні класи та аудиторії факультетів, анатомічний музей, студентська бібліотека. Учасники «International Staff Week» також мали нагоду ознайомитися з роботою найбільшої університетської клініки міста – Лікарні Литовського університету наук про здоров’я (Hospital of Lithuanian University of Health Sciences Kauno klinikos).

Надзвичайно актуальні теми, цікаві спікери, високопрофесійний підхід команди Литовського університету наук про здоров’я до організації заходу, протягом всього тижня створювали дружню, невимушену атмосферу спілкування між учасниками, сприяли плідному навчанню та обміну досвідом між викладачами з різних країн світу. Окрема подяка керівництву Одеського національного медичного університету за можливість отримання передових знань в сфері сучасної вищої медичної освіти, втілення інноваційних технологій в навчальний процес, вдосконалення професійних навичок викладача та лікаря.