Інтелектуальна гра « Що? Де? Коли?»

29 березня 2018 року в лекційній аудиторії кафедри біофізики, інформатики та медичної апаратури ОНМедУ відбулась інтелектуальна гра « Що? Де? Коли?», організована силами студентського самоврядування та профкомом студентів ОНМедУ. Метою заходу було підвищення пізнавального інтересу та навчальної мотивації, формування навичок логічного мислення.
Загалом взяло участь 5 студентських команд 1-3 курсів по 5 осіб у кожній.

Правила відрізнялись від класичного варіанту гри. Організаторами було створено мультимедійну презентацію, на якій було зображено 8 різних категорій : медицина, історія, кінематограф, невідоме, спорт, навколо світу, мистецтво, чорний ящик. Кожна категорія містила по 5 питань різної важкості, які оцінювались відповідно від 1 до 5 балів.

Перед відкриванням кожної категорії ведучі проводили жеребкування, використовуючи цікаві питання з історії нашого університету, що давало змогу визначити порядок відповідей команд.

При виниканні суперечливих питань, роз’яснити ситуацію допомагали запрошені гості : лікарі-інтерни, призери олімпіад з фармакології, багатьох наукових конференцій Бардишеви В’ячеслав та Костянтин.

Під час гри студенти показали злагоджену командну роботу та неабиякий інтерес, були захоплені, а часом здивовані дивовижними фактами з історії та багатьох інших категорій.

Після підрахунку балів були визначені переможці:
І місце посіла команда 1 курсу «Зелена родзинка» (капітан – Ревурко Анастасія)
ІІ місце здобули студенти 3 курсу «Антитіла» (капітан – Зінчук Богдан)
ІІІ місце посіла команда 2 курсу «Нуль допомоги» (капітан – Шерер Андрій)
Команди «Великі комбінатори» та «Абзац» отримали почесні сертифікати.

Суддями було обрано двох найактивніших учасників – Бєлкіну Олександру з команди «Нуль допомоги» та Ревурко Анастасію з команди «Зелена родзинка». Після невеликого змагання званням «Найкращий гравець» було нагороджено Ревурко А.П.

Усі студенти у подарунок та на згадку про гру отримали цікаві подарунки.

Потрібно відмітити, що даний захід був цікавим та корисним для студентів, що говорить про його важливість.