Інформація про трудовий спір між колективом ОНМедУ та МОЗ України

Конференцією трудового колективу ОНМедУ 07 листопада 2019 р. (Протокол № 6), згідно з ч. 1 ст. 4 Закону «Про порядок вирішення колективних трудових спорів», був обраний орган, що представляє інтереси колективу ОНМедУ, який, у відповідності до вимог ч. 2 ст. 6 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів», повідомив Міністерство охорони здоров’я України, Національну службу посередництва і примирення, Одеську міську раду, Виконавчий комітет Одеської міської ради, Одеську обласну раду, Одеську обласну державну адміністрацію про трудовий спір між працівниками Одеського національного медичного університету та Міністерством охорони здоров’я України, що виник між сторонами внаслідок невиконання МОЗ України вимог законодавства про працю (п. «г» ст. 2 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів»).
Також Міністерство охорони здоров’я України було проінформовано про ініціацію утворення трудового арбітражу для вирішення трудового спору згідно з вимогами ст. 11 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів». Кандидатури від ОНМедУ для участі в роботі трудового арбітражу визначені, чекаємо на відповідь МОЗ України щодо його представників. Зазначимо, що ст. 13 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів» свідчить, що жодна із сторін колективного трудового спору (конфлікту) не може ухилятися від участі в примирній процедурі.
Вирішення трудового спору допоможе уникнути страйку – крайнього засобу вирішення трудового спору (конфлікту), що його готові оголосити студенти та працівники ОНМедУ.