19 листопада Студентське наукове товариство та Товариство молодих вчених провели перший захід циклу «Школа молодого науковця (Наука для “чайників”)», на який завітали не лише вітчизняні студенти, а й студенти міжнародного факультету.
Спеціальним гостем нашого заходу була Наталія Колман — кандидат біологічних наук, професор, керівник Лабораторії біології раку і стовбурових клітин, засновник і керівник Інституту студентських наукових досліджень, член ради Національного товариства студентських наукових досліджень, іноватор у галузі лікування раку, NJCU, США. У своїй доповіді вона розповіла не тільки про власний досвід у вивченні стовбурових клітин, але й про те, як використовувати науку в повсякденному житті!
Марічереда Валерія Геннадіївна — проректор з науково-педагогічної роботи (з міжнародних зв’язків), доктор медичних наук, професор, звернулася до присутніх з вітальною промовою, сконцентрувавши увагу на важливості вивчення англійської мови і формування наукового мислення дослідника.
Вастьянов Руслан Сергійович — в. о. проректора з наукової роботи, завідувач кафедри загальної та клінічної патофізіології, доктор медичних наук, професор, представник і послідовник школи нейропатофізіологів, розповів про важливу роль науки у житті студента медичного університету, наголосив на важливих аспектах початку наукової діяльності.
Юшковська Ольга Геннадіївна — професор, доктор медичних наук, лікар вищої категорії, завідувачка кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і валеології, науковий керівник СНТ і ТМВ, акцентувала увагу слухачів на важливості Студентського наукового товариства в розвитку студентської науки та правильного вибору напряму наукової діяльності.
Савицький Іван Володимирович — доктор медичних наук, професор кафедри загальної та клінічної патофізіології, розповів про свій досвід в науковій роботі зі студентами, що досягли найвищих студентських нагород та висвітлив основні напрями діяльності студентського наукового гуртка кафедри.
Миронов Олександр Олександрович — голова ТМВ, аспірант кафедри нейрохірургії та неврології, лікар невропатолог, лікар-реаніматолог-анестезіолог, лауреат премії НАМН, розповів про структуру наукової статті, методи пошуку інформації про вітчизняні та міжнародні конференції.
Руснак Сергій Володимирович — лікар-акушер-гінеколог, лауреат премії НАМН, аспірант кафедри загальної та клінічної патофізіології, акцентував увагу на важливості правильного вибору наукового керівника та поділився власним досвідом у формуванні правильної етапності студентської наукової роботи.
Ми вдячні нашим вельмишановним лекторам за можливість поринути в таємничий світ науки!
Але на цьому ми не зупиняємось, тож слідкуйте за новинами та чекайте на анонс наступного заходу!