ХХХIХ звітно-виборча конференція первинної профспілкової організації студентів ОНМедУ

19 листопада відбулася ХХХIХ звітно-виборча конференція первинної профспілкової організації (ППО) студентів ОНМедУ.

Понад 80 делегатів з різних груп і факультетів, представники адміністрації університету, студентської ради, центру студентської творчості і голова обласної профспілки охорони здоров’я Одеської області заслухали доповіді про виконану роботу профспілки за останні 5 років. Робота ППО студентів ОНМедУ здійснювалася за такими напрямами:

— волонтерська;

— культурно-масова;

— інформаційна;

— спортивно-оздоровча;

— правова;

— соціально-побутова тощо.

Усіма учасниками конференції робота профспілки визнана задовільною і на посаду голови профкому студентів ОНМедУ була запропонована кандидатура нинішнього голови, Михайлюка Євгена Валерійовича.

«За» проголосували 82 особи, утримався 1, «проти» — 0.Таким чином, Михайлюк Є. В. продовжує роботу як голова ППО студентів ОНМедУ. Ми бажаємо йому успіхів, натхнення і готові продовжувати успішну і плідну співпрацю на благо студентів великою, сильною і дружною командою!