ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з галузі “Теоретична медицина”  2021 р.

Вельмишановні учасники ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з галузі “Теоретична медицина”  2021 р. та  наукові керівники!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки від 24.11.2020 р. № 1457 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році” другий етап Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі “Теоретична медицина” проводиться на базі Одеського національного медичного університету.

За рішенням галузевої конкурсної комісії до доповіді на підсумковій науково-практичній конференції, яка відбудеться 30 березня 2021 р., запрошуються 12 конкурсантів, наукові роботи яких за оцінкою рецензентів отримали найвищу оцінку (детальна інформація за посиланням: Рейтинг студентських наукових робіт Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в галузі “Теоретична медицина” 2021).

Нагадуємо, що протягом 5 днів після оприлюднення рейтингового списку приймаються апеляції щодо оцінки конкурсної роботи.