Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в галузі “Теоретична медицина” 2021р.

• 28. 12. 2020

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі “Теоретична медицина” 2021р. Конкурс проводиться відповідно до положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. № 605, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.05.2017 р. за № 620/30488, з метою підтримки обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання.

Конкурс проводиться у два тури:

— перший тур — у закладах вищої освіти, жовтень 2019 року — січень 2020 року;

— другий тур — у базових закладах вищої освіти, лютий — квітень 2020 року.

Перелік галузей наук (спеціальностей), за якими проводиться Конкурс:

— «Стоматологія»;

— «Медицина»;

— «Теоретична медицина»;

— «Фармація, промислова фармація»;

— «Педіатрія»;

— «Клінічна та фундаментальна медицина, профілактична медицина, стоматологія, фармакологія, фармація» (англійською мовою).

Повний пакет документів від кафедри просимо передати особисто Голові комісії д. мед. н., професору Юшковській О. Г. до 27 грудня 2019 року. З умовами проведення Конкурсу та документами, які входять в пакет, ви можете ознайомитись за електронною адресою http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0389-12.

II тур конкурсу

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки від 24.11.2020 р. № 1457 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році” другий етап Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі “Теоретична медицина” проводиться на базі Одеського національного медичного університету.

За рішенням галузевої конкурсної комісії до доповіді на підсумковій науково-практичній конференції, яка відбудеться 30 березня 2021 р., запрошуються 12 конкурсантів, наукові роботи яких за оцінкою рецензентів отримали найвищу оцінку (дивись вкладку Всеукраїнський конкурс з галузі “Теоретична медицина” 2021 р.).

Комісія з проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі “Теоретична медицина” у складі:

Голова комісії: Шандра  О.А. – в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, професор, д.мед.н.

Члени комісії:

– Антоненко П.Б. – професор кафедри  фармакології та фармакогнозії, д.мед.н.;

– Бєсєда Я.В. – начальник відділу науково-технічної інформації, доцент кафедри фтизіопульмонології, к.мед.н.;

– Бойко Ю.А. – доцент  кафедри фізіології, патофізіології і біохімії ОДАУ, к.біол.н.;

– Годлевський Л.С. – завідувач  кафедри біофізики, інформатики та медичної апаратури, професор, д.мед.н;

– Найда В.О. – завідувач кафедри фізіології, патофізіології і біохімії ОДАУ, доцент, к.біол.н.;

– Нестеркіна М.В. – доцент кафедри органічних та фармацевтичних технологій ОНПУ, к.хім.н.;

– Русакова М.Ю. –  доцент кафедри мікробіології, вірусології та біотехнології ОНУ ім. І.І. Мечникова, к.біол.н.;

– Юшковська О.Г. – науковий керівник СНТ та ТМВ ОНМедУ, завідувачка кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і валеології ОНМедУ, професор, д.мед.н.;

За рішенням галузевої конкурсної комісії до доповіді на підсумковій науково-практичній конференції, яка відбудеться 30 березня 2021 р., запрошуються 12 конкурсантів, наукові роботи яких за оцінкою рецензентів отримали найвищу оцінку (рейтинг студентських наукових робіт додається). Серед вище вказаних конкурсантів за результатом доповіді та з урахуванням рейтингу наукової роботи будуть розподілено призові місця.

Нагадуємо, що протягом 5 днів після оприлюднення рейтингового списку приймаються апеляції щодо оцінки конкурсної роботи. Втручання наукових керівників, батьків учасників та інших осіб у процедуру проведення конкурсу та розгляду апеляцій заборонено (склад апеляційної комісії буде оприлюднено після завершення періоду розгляду апеляцій) !!!

Інші учасники запрошуються до участі у конференції без доповіді.

Програма конференції передбачає офіційну частину, виступи конкурсантів, а також оприлюднення рішення щодо нагородження переможців та усіх учасників (програму конференції буде опубліковано 23 березня 2021 р. на сайті університету).

Напередодні заходу (23 березня 2021 р.) доповідачі отримають посилання та інформацію щодо можливості технічної апробації свого виступу. Інші учасники (автори та наукові керівники) отримають посилання за 3 дні до конференції.

З питань щодо організації заходу, враховуючи процедуру апеляції, звертатися до відповідальної особи за технічних супровід Конкурсу Філоненко Олени В’ячеславівни (8 063 420 49 43, [email protected]).

Рейтинг студентських наукових робіт Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в галузі “Теоретична медицина” 2021

Рецензії

Результати конкурсу