Гуманітарна допомога для Головного управління Національної поліції в Одеській області

Шостого вересня представники Одеського національного медичного університету за сприяння Центру судово-медичних експертиз Університетської клініки Лозанни (Швейцарська Конфедерація) передали аплікатори та FTA-картки для відбору та збереження зразків буккального епітелію слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Розуміючи складність із матеріально-технічним забезпеченням державних установ під час війни, наші багаторічні партнери із власних фондів надали безоплатну допомогу у вигляді вищезазначених наборів.

Перевагами FTA-картки є легкість у використанні, можливість тривалого часу зберігання біологічних зразків та безпечність їхнього транспортування до спеціалізованих лабораторій. Дані картки також можуть бути використані у роботі мобільних криміналістичних лабораторій у «польових» умовах, а також для відбору зразків з метою ідентифікації трупів невпізнаних осіб та їх залишків із застосуванням молекулярно-генетичних методів.