Гульсим Манасова про конференцію присвячену пам’яті видатного професора О.Зелінського

Міжнародна конференція «Сучасні напрямки перинатальної та репродуктивної медицини: від теорії інноваційного пошуку до практики» присвячена пам’яті видатного професора Олександра Зелінського. Голова Одеського відділення Асоціації акушерів-гінекологів України, заслужений лікар України, професор кафедри акушерства та гінекології ОНМедУ Гульсим Манасова навчалася у Олександра Олексійовича. Згадує: «Це вчитель, який любив те, що викладав, і любив тих, кому викладав. Він навчав не тільки медичній чи акушерській науці, але й вчив своїх студентів жити». Сьогодні вихованці професора Зелінського дбайливо зберігають його досвід, знання, підходи до викладання та лікування, аби передати їх молодим лікарям і науковцям.