В Одеському національному медичному універсітеті готові і хочуть розвиватися у напрямі, в якому йде вся академічна спільнота

Протягом трьох днів в Одеському національному медичному університеті проходив освітній семінар «Створення та розвиток інновацій на базі університетів», організаторами якого виступили міжнародна організація «Ізраїльсько-український альянс», компанія “Yissum” (офіс трансфер технологій Єрусалимського університету) та Одеський національний медичний університет.

Більш 600 учасників, а це не тільки науковці та викладачі ОНМедУ, а й представники інших вищих навчальних закладів України, зацікавились можливостями трансферу технологій.

Спікери семінару ознайомили учасників з найкращими практиками роботи офісу з трансферу технологій Yissum та з можливостями побудови багатогранного партнерства між університетом, бізнесом і державними структурами, розповіли про класичні помилки вчених, які потрапляють у підприємницьке середовище, показали алгоритм монетизації ідей та винаходів.

Анна Пелліверт, віце-президент з розвитку бізнесу в компанії “Yissum”, відзначила: «Дуже приємно побачити, що в Одеському національному медичному університеті готові і хочуть розвиватися у напрямі, в якому йде вся академічна спільнота. Три дні провели дуже інтенсивно, впевнена, що з такою командою університету вдасться комерціалізувати ідеї своїх наукових співробітників на благо суспільства».