Пішов з життя КУКУРІЧКІН Євген Ростиславович

В ніч на 30-е листопада 2017 р. на 71-м році пішов з життя старший викладач кафедри загальної та клінічної фармакології Одеського національного медичного університету КУКУРІЧКІН Євген Ростиславович.

Після закінчення середньої школи в 1961 році Євген Ростиславович вступив та успішно закінчив Одеське медичне училище №1 в 1963 році. З 1963 по 1969 роки він навчався в Одеському медичному інституті  ім. М.І.Пирогова (ОМІ), після закінченні якого вступив в аспірантуру кафедри нормальної анатомії ОМІ.

Після завершення аспірантури був прийнятий на посаду асистента цієї ж кафедри. В 1973 році успішно захистив дисертацію і   йому було присвоєно ступінь кандидата медичних наук. З 1976 по 2013 роки Євген Ростиславович працював на кафедрі фармакології ОМІ (у подальшому – кафедри загальної та клінічної фармакології ОДМедУ, ОНМедУ) спочатку асистентом, а у подальшому – старшим викладачем.

Понад 40 років свого життя Євген Ростиславович присвятив навчанню і вихованню студентів медичного інституту – майбутніх лікарів. В своїй науковій діяльності значну увагу Євген Ростиславович приділяв вивченню головного мозку людини. Також через засоби масової інформації він доносив до населення останні досягнення сучасної медичної науки. Був високо ерудованим у різноманітних областях сучасної медицини.

Євген Ростиславович назавжди залишиться в пам’яті колег і багатьох поколінь сучасних лікарів, яким без залишку присвячував себе. Ми завжди будемо пам’ятати його сердечність, теплоту, здатність і бажання цілком безкорисливо прийти на допомогу в будь-яких життєвих ситуаціях. Ми завжди знали, що за зовнішньою строгістю захована безкрайня людська доброта, що межує з  сентиментальністю. Девізом усього його життя був  крилатий вислів древніх медиків «Світячи іншим, згораю сам»! Ми вдячні долі за те, що багато років працювали поруч з такою чудовою людиною і педагогом! Все наше життя ми будемо нести пам’ять про нього, як про шляхетну людину, прекрасного гуманного викладача і вченого!

2 грудня 2017 р. об 11-ій годині  в Церкві Всіх Святих Таїровського кладовища відбудеться відспівування та прощання з Євгеном Ростиславовичем.