24 листопада 2017 року на базі Військової академії (м. Одеса) пройшла Третя Всеукраїнська курсантсько-студентська науково-практична конференція «Національна безпека України: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення».

Студенти Одеського національного медичного університету, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби на кафедрі медицини катастроф та військової медицини, прийняли активну участь в роботі конференції.

На пленарному засіданні успішно виступила студентка 5 курсу ОНМедУ Олена Танасійчук (науковий керівник доцент Пісковацький П.М.) з актуальною доповіддю на тему «Вираженість посттравматичних стресових розладів залежно від типу особистості в учасників АТО на Південному Сході України».

Цікаві доповіді були також зроблені нашими студентами під час секційних засідань.

Група студентів 6 курсу ОНМедУ та лікарів-інтернів  провела майстер-клас для курсантів  Військової академії та усіх учасників конференції з тактичної медицини по наданню домедичної допомоги в екстремальних і бойових умовах, а саме на полі бою, що є основною запорукою врятування життя пораненому.

Продемонстровано професійні уміння та відпрацьовані навички роботи на унікальних багатоцільових симуляторах життєдіяльності пацієнта при бойовій травмі та травматичній кровотечі, якими оснащена кафедра медицини катастроф та військової медицини ОНМедУ.