Вступники до аспірантури обирають ОНМедУ!

Підведено підсумки вступної кампанії на навчання в аспірантурі на базі Одеського національного медичного університету. Цього року вступні випробування трохи відрізнялись від тих, що були в минулі роки. Якщо раніше процес відбувався за результатами внутрішніх іспитів, які необхідно було здавати безпосередньо в навчальному закладі, то у 2024-му році претенденти повинні були скласти ЕВІ (Єдиний вступний іспит). В свою чергу, він був сформований з кількох частин – ТЗНК (тестів  із загальної навчальної компетентності) з прохідним балом 160 та випробування на володіння іноземною мовою. Всі 50 тестових завдань були надані з урахуванням обсягу програми на магістерському рівні з трьох обраних спеціальностей: 221 «Стоматологія», 222 «Медицина», 228 «Педіатрія».

Іспит з іноземної мови включав у собі знання лексики, граматики та  медичних термінів. Крім того, вступний процес містив співбесіду з гарантами науково-освітніх програм. Претенденти мали презентувати свої  пропозиції, що відповідали дисертаційному досліду зі спеціальності. Вони були повинні обґрунтовано представити обрану тематику, розкрити стратегію та довести наукову унікальність свого дослідження.

Серед тих, хто вступив до аспірантури, випускники самих різних закладів України з вищої медичної освіти, які після закінчення інтернатури вирішили  продовжити своє навчання та підвищувати свій фаховий рівень саме в Одеському національному медичному університеті.