Хочеш займатися наукою ?

Не знаєш з чого розпочати?
В тебе більше питань, ніж відповідей?
Тоді саме для тебе Студентське наукове товариство та Товариство молодих вчених організовує серію заходів ” Школа молодого науковця (Студентська наука для Чайників)”, перша з яких відбудеться 19 листопада в аудиторії кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології о 15.00 !
Наші вельмишановні лектори:
1.Вастьянов Руслан Сергійович – в.о. проректора з наукової роботи, завідувач кафедри загальної та клінічної патофізіології, доктор медичних наук, професор, представник і послідовник школи нейропатофізіологов.
2.Юшковська Ольга Геннадіївна – професор, доктор медичних наук, лікар вищої  категорії,завідуюча кафедрою спортивної медицини та фізичної реабілітації ОНМедУ, науковий керівник СНТ та ТМВ.
3. Савицький Іван Володимирович – доктор медичних наук, професор кафедри загальної та клінічної патофізіології
4. Миронов Олександр Олександрович – голова ТМВ, аспірант кафедри нейрохірургії та неврології, лікар невропатолог, лікар реаніматолог-анестезіолог, лауреат премії НАМН
5. Руснак Сергій Володимирович – лікар акушер-гінеколог, лауреат премії НАМН, аспірант кафедри загальної та клінічної патофізіології