Декани факультетів ОНМедУ зустрілись зі студентами перших курсів

Відбулися зустрічі деканів факультетів Одеського національного медичного університету зі студентами перших курсів. Вони проходили у змішаному форматі — очному та онлайн на платформі Microsoft Teams.

Першокурсники познайомились зі своїми деканами, які розповіли про історичні моменти та досягнення університету. Основний час спілкування керівники факультетів приділили організації навчального процесу, який очікує нових студентів вже зовсім скоро. Декани акцентували увагу першокурсників на прагненні вчитися з перших днів, нічого не відкладати на потім.

На зустрічі були присутні представники студентського самоврядування і студентської профспілкової організації. Голова студентського самоврядування Лейла Гусейнова привітала студентів, докладно розповіла про свою організацію та наголосила, що студенти можуть звертатися за будь-якою допомогою до неї, до членів студентського самоврядування і студентського профкому.

За словами першокурсників, зустріч дуже сподобалась, вона була змістовною та пізнавальною.