Благодійний захід в рамках Всеукраїнської програми підтримки ментального здоровʼя “ТИ ЯК?”

Волонтерський рух медиків кафедри психіатрії, наркологіі, медичної психології та психотерапії ОНМедУ анонсує благодійний захід в рамках Всеукраїнської програми підтримки ментального здоровʼя “ТИ ЯК?”, що пройде 11 травня о 10:00 в КНП ООМЦПЗ, дитяче відділення.

Ми підтримуємо дітей, які були врятовані з окупованих територій під час підриву Каховського водосховища. Це буде свято з аніматорами, конкурсами, подарунками і солодощами.

Організаторами заходу виступили співробітники, інтерни та члени СНТ кафедри психіатрії, наркологіі, медичної психології та психотерапії ОНМедУ.

Приєднуйтесь до благодійного заходу! З турботою про ментальне здоровʼя кожного українця.