Бібліотека вітає вельмишановну наукову спільноту ОНМедУ

Бібліотека вітає вельмишановну наукову спільноту ОНМедУ із Всесвітнім днем Науки та нагадує, що повною мірою спряє популяризації наукових доробок Університету у світовому цифровому просторі, адмініструючи проект Інституціональний Репозиторій Одеського національного медичного університету (ІРОНМедУ).

Інституціональний Репозиторій Одеського національного медичного університету (ІРОНМедУ) – цифровий архів документів, публікацій наукових досліджень співробітників, викладачів та студентів ОНМедУ. ІРОНМЕДУ акумулює електронні повнотекстові документи наукового та навчально-методичного призначення, створені працівниками будь-якого структурного підрозділу ОНМедУ, аспірантами, магістрантами чи студентами університету, а також надає до них доступ через Інтернет.

ІРОНМЕДУ підтримує Budapest Open Access Initiative (ініціативу відкритого доступу), що дозволяє інтегрувати його контент до  міжнародних відкритих архівів, та забезпечувати широкий доступ світової наукової спільноти до наукових публікацій наших вчених, підвищуючи  ріст індексу їх наукового цитування та сприяти пізнаваності в професійному середовищі.  Більш ніж 6000 документів з ІРОНМЕДУ представлені в CORE – найбільшому агрегаторі контентів  відкритого   доступу.

Наявність у Інституціонального Репозиторію Одеського національного медичного університету (ІРОНМедУ)  міжнародного серійного номеру  ISSN 2522-9583 дорівнює електронний архів ОНМедУ до офіційного видання, в якому можуть публікуватися результати наукових досліджень, причому, безкоштовно, в режимі 24/7.

Бібліотека проводить всебічну інформаційну підтримку депозиторів-науковців з метою якомога повнішого та оперативного формування наукового контенту Інституціонального репозиторія. Консультації проходять в режимі віддалених запитів на електронну пошту:  [email protected] та за телефоном 718-54-76, або очні за адресою: вул. Мечнікова 2-а, кімн. 15, 2-поверх Студентської електронної бібліотеки.