Бібліотечна дистанційна підтримка в умовах карантину

Складний час наразі переживає весь світ. Багато за нас стали звикати до слів «самоізоляція», «карантин», «дистанційне навчання», «дистанційна робота». Але, ми змогли пристосуватися до суворих реалій і намагаємося якомога якісніше виконувати головне завдання бібліотеки – всебічна оперативна інформаційна підтримка.

Тому, за підтримки працівників Відділу супроводження автоматизованих систем було своєчасно організовано чіткий доступ до навчального контенту електронної бібліотеки та його головного інструменту – Електронного каталогу. В режимі 24/7 завантажується будь-який документ, що знаходиться у каталозі в повному тексті.

Під час карантину бібліотека продовжує надавати такі послуги, як Індексування наукових статей за УДК, електронна доставка документів, віддалене виконання тематичних мультидисциплінарних запитів та бібліографічна довідка, організація доступів до інформаційних та наукометричних баз даних.

Так, завдяки плідній праці з компанією ABE-IPS  (Польща) бібліотекою ініційовано організацію доступу до повнотекстових матеріалів міжнародної інформаційної платформи AccessMedicine від видавництва McGraw-Hill . Отже, студенти та наукова спільнота ОНМедУ отримали доступ до найновіших видань більш, ніж 130 медичних підручників, включаючи найбільш авторитетні, такі як Harrison’s Principles of Internal Medicine., мультимедійної бібліотеки відео- та фото файлів діагностичних зображень  та інтерактивних навчальних матеріалів.

Задля належної обізнаності в сучасному світі наукового цитування , за сприянням компанії Clarivate Analytics  працівників ОНМедУ запрошено для участі у практичних вебінарах компанії з питань використання наукометричної платформи Web of Science. Саме участь наших науковців в вебінарах сприяла, почасти, підвищенню їх публікаційної активності  в електронному архіві ОНМедУ – Інституціональному Репозиторії, формування  та підтримка якого не припиняється, незважаючи на будь-які віруси.

І, звичайно, ж, всі новини, детальний перелік послуг та ресурсів бібліотеки завжди на надійному інтернет джерелі – блозі бібліотеки ОНМедУ http://libblog.odmu.edu.ua/.

 

 

Ми завжди з Вами, завжди поруч, завжди Ваша Бібліотека.