Безперервна медична освіта

Придбання сучасного симуляційного обладнання стало новим кроком для покращення навчального процесу на кафедрі акушерства та гінекології № 1 ОНМедУ.

30 червня 2018 року в ЦРБ м. Біляївки був проведений черговий міжрайонний тренінг «Невідкладні стани в акушерстві» спільними зусиллями Департаменту охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації (директор В.О.Полясний, головний спеціаліст Т.П.Чуєва) та під керівництвом завідувача кафедри акушерства та гінекології № 1 ОНМедУ, д.мед.н, професора І.З. Гладчука.

Кафедральні регіональні тренери: доцент О.М.Павловська та асистент О.П.Борщова провели курс стимуляційного навчання за темами: «Дистоція плечиків плоду», «Тяжка преекламсія, еклампсія», «Гіпотонічна кровотеча».

Лікарі акушери-гінекологи та середній медичний персонал з м.Біляївка, м.Теплодар, м. Білгород-Дністровськ, м.Черноморськ, Овідіопольського та Білгород-Дністровського районів мали змогу на сучасних фантомах відпрацювати практичні навички та чіткий алгоритм дій при невідкладних станах в акушерстві.

Можливість навчання на симуляційному обладнанні із залученням інтерактивних методик викладання дозволить підвищити рівень якості теоретичної і практичної підготовки лікарів на кафедрі акушерства та гінекології № 1 ОНМедУ. Отже, започаткована форма безперервного медичного навчання дозволить підвищити якість надання медичної допомоги жіночому населенню Одеської області.