Відбулась науково-практична конференція, що присвячена 100-річчю кафедри інфекційних хвороб ОНМедУ

Робота конференції тривала 2 дні, 16 та 17 вересня, у змішаному форматі (он- та офф-лайн). 16 вересня відбулося урочисте відкриття.

Найстарішу на колишньому радянському просторі кафедру інфекційних хвороб привітали численні гості. Колектив Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації на чолі з Наталією Одарій-Захар’євою нагородив завідувачку кафедри, професорку, д. мед. н. Чабан Тетяну Володимирівну та колектив кафедри почесними грамотами. Першу грамоту було вручено завідуючому кафедри інфекційних хвороб з 1990 по 2002 рік, з. д. н. т., лауреату Державної премії України, д. мед. н., професору Нікітіну Євгену Васильовичу.

Від адміністрації ОНМедУ з привітаннями виступили проректори Валерія Геннадієвна Марічереда та Костянтин Олександрович Талалаєв.

Колективи кафедр ОНМедУ, а також численні представники медичних вишів України з Києва, Вінниці, Дніпра, Запоріжжя, Львову, Полтави, Івано-Франківська, Чернівців тощо тепло привітали колектив кафедри та побажали подальших успіхів у боротьбі з інфекційними захворюваннями.

Друзі кафедри та видатні вчені з Азербайджану та Білорусі також вітали іменинників та взяли участь у роботі науково-практичної конференції.

За результатами роботи всі учасники та слухачі конференції отримують сертифікати.