Відбувся перший за графіком передзахист кваліфікаційних робіт здобувачів 2 курсу другого магістерського рівня освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент»

11 жовтня  на кафедрі менеджменту охорони здоров’я відбувся перший за графіком передзахист кваліфікаційних робіт здобувачів 2 курсу другого магістерського рівня освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент».

На передзахисті були представлені дослідження, аналіз і пропозиції щодо стратегій розвитку медичних закладів Одеської області державної та приватної форм власності. З доповідями виступили Валерія Щербакова — «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова НАМН України,  Тетяна Красіленко — КНП “Захарівської БПЛ” Захарівської селищної ради  Роздільнянського району Одеської області, Тетяна Лінькова — Багатопрофільний медичний центр ОНМедУ, Інна Сисоєва — Медичний центр пластичної та естетичної хірургії та косметології «Моцарт», Євген Кострицький — КНП «Кодимська лікарня» Кодимської МР та інші.

На передзахисті були присутні проректор ОНМедУ з науково-педагогічної роботи д.мед.н., професор Світлана Котюжинська, начальник науково-організаційного  відділу дослідних робіт, патентної та винахідницької роботи ОНМедУ, к.мед.н., доцент Катерина Ніточко, наукові керівники, магістранти. Здобувачі представили на передзахисті науковий апарат, презентували пропозиції щодо впроваджень, апробації досліджень.

Реформа системи охорони здоров’я триває, готуємо професіоналів!