Пам’яті Володимира Філатова

Близько 90% інформації про довкілля людина приймає візуально, з допомогою органів зору.

11 листопада в світі відзначають День офтальмолога.

Історія Одеського національного медичного університету тісно пов’язана з ім’ям легендарного лікаря, людини, яка подарувала можливість знову бачити сонце тисячам хворих, – Володимира Петровича Філатова.

За півстоліття діяльності Філатова ним особисто було проведено кілька тисяч операцій. Через усю багатогранну діяльність Володимира Філатова, що охопила майже всі розділи офтальмології, червоною ниткою проходить повага до хворого, поєднана з надзвичайною терапевтичною активністю і оптимістичним підходом до лікування людей.

В 1903 р. переїхав до Одеси, де і розгорнулася його науково-практична діяльність. 3 1911року і до останніх днів свого життя очолював університетську кафедру офтальмології.