8 травня онлайн-засідання на тему “Імунна система: що потрібно знати про вітаміни та мікроелементи”.

8 травня 2020 року на платформі ZOOM за ініціативою керівника СНО кафедри Внутрішньої медицини № 1 з курсом серцево-судинної патології Потапчука Олександра Васильовича відбудиться онлайн-засідання на тему “Імунна система: що потрібно знати про вітаміни та мікроелементи”. Засідання вкотре дає можливість виступити та проявити себе студентам нашого вишу, які не байдужі до науки.
Так, 18 квітня 2020 року було проведене останнє засідання кафедри, присвячене такій актуальній темі як «Перебіг COVID-19 на тлі серцево-судинних захворювань та цукрового діабету», де було розібрано не тільки вплив цих патологій на коронавірусну інфекцію, а й обговорення питання стосовно її лікування. Найновішу інформацію предоставили студенти Морозовська Катерина та Митрохіна Надія.
До речі, наші студенти, Митрохіна Надія та Павлючок Михайло, взяли участь у Міжнародній медичній онлайн-конференції для студентів та молодих вчених на базі Буковинського національного медичного університету, де посіли почесні другі місця.
Радіємо за них, та дякуємо керівнику СНО кафедри Потапчуку Олександру Васильовичу за ідейне натхнення і підтримку молодих вчених!