8 липня – День сім’ї в Україні

Це свято з’явилось у нашому календарі у 2011 році у відповідності до Указу Президента «Про святкування в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят». Вперше його було відзначено у 2012 році. Саме 8 липня християни відзначають День святих Петра і Февронії, які стали зразком благочестивого та праведного подружнього життя.

Роль і значення сім’ї в житті будь-якої людини велика. Сім’я — одна з найважливіших соціальних інституцій, безцінне суспільне і державне надбання. Щастя, коли в родині панують лад і взаєморозуміння, згода і любов, домашній затишок, спільні інтереси, спокійна доброзичлива атмосфера, а діти виховуються на позитивному прикладі старших.

Війна спричинила величезний виклик самій фундації сім’ї та розлучила тисячі родин. І хоч не всі сім’ї у цей день зможуть зустрітися у родинному колі, проте можна подзвонити своїм найріднішим чи надіслати їм СМС зі словами любові, турботи і вдячності.

У нас є ще одна велика сім’я — це Одеський національний медичний університет, наша Alma mater, яка піклується про зростання своїх вихованців — здобувачів медичної освіти, створює умови для успішної діяльності колективу університету, нашої великої родини, і кожного року приймає в свої обійми юних випускників шкіл, щоби зростити для суспільства високопрофесійних, талановитих і цілеспрямованих представників медичної галузі.

Із святом СІМ’Ї — спільноти родин, колег, однодумців!