8 червня 2020 року відбулося звітно-виборче засідання Студентського Наукового Товариства

З вступним словом виступила наш незмінний науковий керівник, доктор медичних наук, професор Юшковська Ольга Геннадіївна. Вона подякувала всім за плідну співпрацю та акцентувала увагу на основних напрямках роботи в наступному навчальному році.
Було заслухано звіт про виконану роботу за 2019/2020 навчальний рік, доповідав Голова СНТ – Ніколаєнко Олександр,студент 6 курсу. Цей навчальний рік був дуже плідним для розвитку студентської науки в нашому Університеті. Ми провели багато майстер-класів, безліч засідань наукових гуртків на різних кафедрах, організували Школу молодого науковця «Наука для чайників», 11-ий рік поспіль співпрацювали з фондом Віктора Пінчука «Завтра.UA», брали участь в Всеукраїнських та Міжнародних наукових конференціях. Незважаючи на пандемію, наші наукові гуртки активно проводили свої засідання в дистанційному режимі! В цьому році ми знову довели, що Студентське Наукове Товариство – це історія не про одну людину, а про цілу команду справжніх однодумців !
Під час засідання ми були раді вітати та затвердити нових членів ради СНТ, адже наші двері завжди відкриті для тих, хто хоче поринути у цікавий світ науки!
Склад ради СНТ на 2020/2021 навчальний рік:
1.Зінчук Богдан Андрійович
20.Шнайдер Діана Станіславівна
21.Мечкар Катрін
22.Кевін Томас
Останнім етапом нашого засідання були вибори нового голови СНТ на 2020/2021 навчальний рік. За результатами виборів було обрано Зінчука Богдана Андрійовича, студента 5 курсу.
«Потрапити до складу СНТ стало моєю ціллю ще на 2 курсі навчання, коли я разом зі своєю командою «Антитіла» переміг в Університетському Науковому Турнірі. Саме тоді я зрозумів, що хочу не тільки займатися наукою, а й брати участь в організації наукових заходів в стінах нашого Університету. І вже на 3 курсі, я дійшов до своєї мети. 2 роки плідної співпраці у складі активу СНТ були незабутніми для мене! В цьому навчальному році я вже займав посаду заступника голови СНТ і для мене великою нагородою є можливість стати Головою СНТ у наступному навчальному році. Я буду продовжувати традиції нашого Товариства і буду робити все для розвитку студентської науки в ОНМедУ !», – з цими заключними словами виступив Зінчук Богдан.