26 грудня 2018 року відбулась звітно-виборча Конференція студентів медичного факультету №1.

На порядку денному були винесені наступні питання:
1. Звіт про роботу студентського самоврядування медичного факультету №1 за 2017-2018 навчальний рік;
Доповідач: голова ССУ – Старенко А.О.;
2. Обрання голови студентського самоврядування медичного факультету №1 на 2018-2019 навчальний рік;
3. Затвердження складу студентського самоврядування медичного факультету №1 на 2018-2019 навчальний рік.

У доповіді Старенко Анастасія звернула увагу на діяльність студентської ради в межах комісій згідно з «Положенням про студентське самоврядування» та особливостях роботи на факультеті.
Шляхом прямого голосування доповідь була затверджена, робота минулого складу оцінена як задовільна.

До оргкомітету Конференції було подано дві кандидатури на посаду голови студентського самоврядування медичного факультету №1:
1. Котова Вікторія Олегівна – студентка 3 курсу 1 групи;
2. Малиш Анастасія Сергіївна – студентка 5 курсу 1 групи.

Під час підрахунку результатів декан факультету, проф. Котюжинська С.Г., привітала подарунками старост на честь новорічних свят.

Шляхом прямого таємного голосування головою студентського самоврядування медичного факультету №1 обрано КОТОВУ ВІКТОРІЮ та затверджено склад студентської ради на 2018-2019 рік.Бажаємо Вікторії та новому складу терпіння у досягненні цілей!