18–19 червня пройшла конференція с міжнародною участю «Ендометріоз, генітальний пролапс, гінекологічний рак». Конференція була організована завідувачем кафедри акушерства та гінекології ОНМедУ, д. мед. н., професором І. З. Гладчуком.

На конференцію були запрошені експерти міжнародного рівня:

Andrzey Malinowski MD, PhD, завідувач відділу Польського інституту материнського здоров’я, Lodz (Poland),

Nicolae Suciu MD, PhD, professor, завідувач кафедри акушерства та гінекології Клінічної лікарні Полізу, Університет медицини та фармації “Carol Davila” (Romania),

Harald Krentel MD, керівник Клініки акушерства та гінекології, онкогінекології та сонології в лікарні Bethesda, Duisburg (Germany)

Artem Stepanyan MD, PhD, керівник Гінекологічно-онкологічної служби в медичному центрі “НАІРІ” (Armenia),

Hugo Gaspar MD, державний університет, Мадейра (Portugal),

Attila Vereczkey MD, MA, медичний директор “Клініка Верзус”, Інститут репродукції людини (Hungary).

Відкрив конференцію ректор ОНМедУ, президент ААГУ, академік НАМНУ, професор Валерій Запорожан.

Крім актуальних доповідей найавторитетніших лікарів та вчених України, під час конференції йшли онлайн трансляції з сучасних операційних, що знаходяться на базі Університетської клініки на вулиці Пастера, 9. За 2 дні конференції було виконано та продемонстровано 6 операцій згідно тематики.

Організатор конференції, а саме І. З. Гладчук, виступив з доповіддю «Комбіноване ведення хворих із зовнішнім ендометріозом», оскільки нещодавно гінекологічне відділення Університетської клініки на вулиці Пастера, 9 під його управлінням вперше в Україні отримало звання Європейського центру ендометріозу.