Звітно-виборча конференція студентів ОНМедУ

23 червня 2023 року відбулась звітно-виборча конференція студентів Одеського національного медичного університету.

На порядок денний були винесені такі питання:

1. Звіт в. о. голови студентського самоврядування Юлії БУГАЙЧЕНКО щодо виконаної роботи за 2022−2023 навчальний рік.
  2. Обрання голови студентського самоврядування університету на 2023−2024 навчальний рік.
  3. Затвердження членів комісій студентського самоврядування на 2023−2024 навчальний рік.

На конференції було заслухано передвиборчу програму кандидата на посаду голови студентського самоврядування Лейли Гусейнової, студентки 4 курсу медичного факультету № 1.

Прямим таємним голосуванням головою студентського самоврядування було обрано Лейлу Гусейнову.

Також голосуванням затверджено склад студентського самоврядування університету:

1. Комісія з навчально-виховної роботи – Марія Чебаненко.
  2. Комісія з науково-дослідницької роботи – Олексій Лобарець.
  3. Комісія з соціально-побутової роботи – Ігор Литвин.
  4. Комісія з санітарно-просвітницької роботи – Ксенія Сухомейло.
  5. Комісія з спортивно-оздоровчої роботи – Андрій Нетков.
  6. Комісія з культурно-масової роботи – Марія Баран.
  7. Комісія з інформаційної роботи – Олена Климанова.
  8. Комісія з міжнародних зв’язків – Анастасія Міндак.
  9. Контрольно-ревізійна комісія – Роман Штофа, Ярослав Деревягін, Іван Димитрашко.

З привітальним словом до нового складу студентського самоврядування звернувся ректор Одеського національного медичного університету академік НАМН України Валерій Запорожан. Він побажав Лейлі Гусейновій та новому складу студентського самоврядування сил і терпіння.